Ligler
Oran Formatı
Takvim
Sıralamalar
Çerez kullanıyoruz. Web sitemize göz atarak, çerez politikamızı kabul etmiş olursunuz. Məxfilik və kuki siyasəti

Valentina Ryser - Kathinka von Deichmann: Tahminler

Yenile
Bitmiş 17/02 06:00

Maç incelemesi

Toplanan istatistiklere göre sitemiz, Valentina Ryser ve Kathinka von Deichmann oyuncularının katıldığı ITF Bayanlar - Tek kategorisinde önümüzdeki maç için en iyi tahmini yaptır Oyun W75 Altenkirchen şampiyonası kapsamında yer alacak ve 17.02 tarihinde saat 06:00’de başlamalıdır.

Kim kazanır?

Sonucu görmek için oy verin
Valentina Ryser
VAL - %
Kathinka von Deichmann
KAT - %

Bahis ipuçları

Valentina Ryser

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Valentina Ryser 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 1

Valentina Ryser

9 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Valentina Ryser 'si yenilgiyle sonuçlandı

Kathinka von Deichmann

5 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Kathinka von Deichmann 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 2

Valentina Ryser

1 / 10 tüm turnuvalardaki son maçların Valentina Ryser 'si onun galibiyetiyle sonuçlandı

Kathinka von Deichmann

5 / 10 tüm müsabakalarda oynadığı son maçların Kathinka von Deichmann 'si yenilgiyle sonuçlandı

Mərc:Kazanan - Takım 1

Kathinka von Deichmann

5 / 10 Tüm turnuvalardaki son maçların Kathinka von Deichmann 'si 1 sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 1 set - Takım 2

Kathinka von Deichmann

5 / 10 son maçların sayısı Tüm turnuvalardaki Kathinka von Deichmann 'si 2. sette galibiyetle sonuçlandı

Mərc:Kazanan 2 set - Takım 2

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2026 06:40

Valentina Ryser inceleme

İstatistiklerin mevcut olduğu maçlarda Valentina Ryser, 10 maç oynadı. Bu maçlarda, Valentina Ryser, 6 seti ve 101 oyunu kazanmayı başardı ve 18 seti ve 138 oyunu kaybetti. Oyuncu 10 maçInda 1 kez kazandı ve 9 kaybetti.

Kathinka von Deichmann inceleme

Mevcut istatistik bilgileri, Kathinka von Deichmann'in çeşitli maçlarda oynadığını gösteriyor. Takım 5 maçı, 12 seti ve 118 oyunu kazandı, ancak aynı zamanda 104 oyunu ve 12 seti kaybederek 5 maçı kaybetti.

Maç tahminleri

Valentina Ryser ve Kathinka von Deichmann istatistiklerinin kapsamlı bir analizinin neticesinde sitemiz, Kazanan - Takım 1'in bu maçtaki en karlı bahis olduğu kanısındadır. Bu nedenle, bu tahmin üzerine bahis yapmayı seçerseniz, 2.495 'lik bir kazanma oranı alacaksınız.

17/02/2026

Valentina Ryser

06:00

Kathinka von Deichmann

Bet:Kazanan - Takım 1

Oranlar:2.50

Bahis parası koy

Tahminin yayınlandığı tarihteki katsayılar {date} 17.02.2026 06:40